Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Jesteśmy przygotowani

Drodzy Mieszkańcy, jak większość ugrupowań my również przygotowaliśmy się do najbliższych wyborców samorządowych, które wyznaczone są na 21 października br.

Bardzo poważnie podchodzimy do odpowiedzialności, jaka spoczywa na radnych gminy, sejmiku województwa i Prezydencie Miasta, dlatego osoby, które wystartują z naszych list reprezentują różne środowiska i zawody, tak by jak najlepiej wykorzystać ich wspólne doświadczenia i energię. Liderami do Rady Miasta Siemianowic Śląskich z Centrum będzie Małgorzat Groniewska, na Tuwimie Jolanta Kopiec, na Bytkowie Zbigniew Krupski, w Michałkowicach, Bańgowie i Przełajce Adam Cebula. Listę do Sejmiku Województwa Śląskiego będzie otwierał prof. Andrzej Lekston. Ja sam podjąłem się startu na funkcję Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich. 

Już w najbliższych dniach rozpoczniemy prezentacje poszczególnych kandydatów, ich motywacje do pracy oraz plany na kolejne pięć lat kadencji samorządu.

Śledźcie nas na Facebooku oraz na www.siemianowice-slaskie.sld.org.pl

 

Jakub Nowak

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem