Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Bezrobocie w powiecie legionowskim rośnie!

A dlaczego tak się dzieje? Bo nasi wójtowie, starosta i prezydent skupiają się na promocji własnej a nie na bezrobociu. Na każdej stronie władzy jest pytanie do władcy.

W odpowiedziach rysuje się obraz 100% szczęścia i niestrudzonej pracy wójtów, prezydenta i starosty ale prawda jest taka, że rośnie grupa wykluczonych, od których ważniejsze są igrzyska takie jak Dni Legionowa. Prawica jakby się nie nazywała czy to PO czy PIS czy Porozumienie Samorządowe nie jest w stanie zmienić losu bezrobotnych bo im na tym nie zależy. Wygrywają wybory, okopują się na zdobytych pozycja i spokojnie windują koszty życia. Jeśli prawica wygra jeszcze raz obecnie bezrobotni staną się emigrantami. Pamiętajmy o tym!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem