Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Bezrobocie w powiecie legionowskim 15,2!

Statystyki pokazują, że brak działań ze strony władz powiatowych i miasta Legionowo powodujacych zmniejszenie bezrobocia. Bezrobocie wyklucza i niestety jest piętnem w społeczeństwie sukcesu.

Neoliberalny dogmat głoszony od czasów "pierwszego Balcerowicza", że bezrobotny nie pracuje bo nie chce jest głęboko zakorzeniony w społeczeństwie i rozgrzesza władzę. Aby to zmienić potrzeba czerwonej lewicy pamiętającej o ponadczasowej wartości hasła: Wolność! Równość! Braterstwo! a nie tylko wiara, nadzieja i miłość.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem